DĚLBA BODŮ SE ZBRASLAVÍ U13

DĚLBA BODŮ SE ZBRASLAVÍ

před 11 dny 09.09.2019 11:36
První zápas, první bod.

V neděli dopoledne , jsme v areálu spřátelených Čakovic odehráli naše první mistrovské utkaní . Jak to napoprvé bývá ( né vždy,né všude :-) ) , úvodní minuty a vlastně celý první poločas nebyl dle našich představ . Nově složené mužstvo a dvě ,,sedmičky" hráčů , se na trávě marně snažily najít společnou,nejen fotbalovou řeč.Hosté využívali našich chyb a v 6té minutě David Lášek posílá svou Zbraslav do vedení 1- 0 . Jsou dále fotbalovější a ve 20té minutě zvyšuje na 2- 0 Štěpán Bureš :-( . Naše šance končí dál ,než by bylo v dostřelu a silách našich kopaček . Až před koncem poločau se vyplací napadání obránců . Svým důrazem a přesnou střelou snižuje Lukáš Paroubek !!! 1 - 2
Druhá půlka už je z naší strany živější.Dokážeme kombinovat , vyrovnat hru a hlavně se prosazovat po stranách hřiště. Hraje se od vápna k vápnu .Na obou stranách si brankáři připisují několik pěkných a úspěšných zákroku . Jenže !!!Nedůslednost při bránění standartní situace , dáva možnost opět Davidu Láškovi , hlavou zvýšit na 3-1 :-( .
Není malých hráčů ! A i ty u nás máme . Díky důrazu a trefám Lukáše Hoblíka a Kyryla Braiera vyrovnáváme na konečných 3 – 3

Dělba bodů je ( dle mého neobjektivního hodnocení ) zasloužená

K průběhu utkání pomohl nemalým dílem pan rozhodčí Chodil ( kéž by takových bylo víc)