ZÁPAS S ABC BRANÍK U15

ZÁPAS S ABC BRANÍK

před 22 dny 01.10.2019 12:30
Bod z venku.

Po špatném výkonu z domácího prostředí, jsme zavítali na hřiště ABC Braník. Jelikož byl čas výkopu v 9:00, obě mužstva v prvních minutách byly ještě v posteli J Akorát nám to vydrželo celý poločas ….

Poločas byl zasloužený. 2:0 pro domácí. Dokázali potrestat opakující chyby v obraně…. V některých momentech při nás stálo i štěstí.

O přestávce přišel budíček a důrazný proslov. Po 6ti minutách se to začalo projevovat. Snížení na 2:1. Začali jsme hrát a dostávat soupeře pod tlak. Gólovku na 2:2 jsme odmítli a tak přišel trest. Po další hrubce v obraně soupeř znova odskočil na

rozdíl 2 branek. O minutu později přišlo šťastné snížení na 3:2 a o další 3 minuty přišla naše šance v podobě penalty (Soupeř musel zatáhnout za ruční brzdu). V. Pospíšil se nemýlil a vyrovnal na 3:3. Zápas se prakticky dohrával a po průběhu konstatuji, že remíza 3:3 je zasloužená.