Zápas se Sokolem Řepy U15

Zápas se Sokolem Řepy

před 20 dny 07.09.2020 23:31
V domácím azylu v Čakovicích jsme přivítali tým Sokol Řepy. Loni jsem začínali se stejným soupeřem výsledkem 0:7, ale to je historie :-)

První poločas se nesl v rovnocené partii. Bylo to spíš oťukávání a moc šancí na změnu skóre nepřinesl, vyjímkou neuznané branky soupeře po odmávaném a odpískaném ofsidu a trefené konstrukce branky za zády hostů.
Druhý poločas měl soupeř lepší držení míče a ovládl střed hřiště. Naši útočníci nebyli schopný podržet míč, který se k nám neustále vracel a naše obrana byla pod tlakem. Soupeři chyběla k dosažení branky lepší finální fáze a hlavně výkon našeho brankáře. Hráli jsme převážně na brejkové situace a po jedné z nich, jsme v závěru utkání mohli zápas otočit na svojí stranu.... Pro soupeře by to bylo kruté, ale i takové zápasy fotbal přináší ;-) Nestalo se a tak utkání skončilo asi spravedlivou remízou. Zápas nám ukázal nedostatky, ale i věci na kterých se dá stavět. Hlavně naše levá strana a již zmíněný brankář snesla měřítko :-)