POHÁR: Starší žáci U15

POHÁR: Starší žáci

před 14 dny 13.09.2020 17:07
POHÁR: FA AZ- FA Praha. Pátek 11.9.2020, výkop 18:30

V pátek jsme odehráli pohárové utkání proti týmu FA AZ na hřišti Zličína. Soupeř měl ve svém středu hráče, který nám dělal velké problémy. Byl výborný jeden na jednoho a byl skvěle rychlostně vybavený. Po jeho přihrávce do vápna ve 3min šel soupeř do vedení. I my jsme několikrát zahrozily, ale nebyla taková kvalita v zakončení jako na straně soupeře. Poločas 3:1 mluvil za vše.
Do druhého poločasu jsme museli udělat změnu kvůli zranění našeho obránce a taktickou změnou. Osobní bránění jejich kapitána, který se pak vůbec nedostal do hry. Nás opět zlobila koncovka a když soupeř zvýšil na 4:1, zápas se jen dohrával.
Zasloužený postup FA AZ do dalšího kola poháru. Přejem soupeři hodně štěstí. Branka: Richter