Zápas se Zličínem U15

Zápas se Zličínem

před 14 dny 13.09.2020 17:08
MU na Zličíně. FC ZLIČÍN - FA Praha. Neděle 13.9.2020, výkop 13:00

Návrat na místo činu. Po 2 dnech jsme se sešli na hřišti Zličína. Tentokrát k mistrovskému zapasu. Soupeř měl menší výhodu, jelikož vstupoval do zápasu se 3b z prvního kola. Bylo vidět, že ušel kus poctivé práce.
Museli nastat změny v sestavě, bohužel se nám na začátku sezony nevyhýbají zranění.
V prvním poločase se hra přelévala z jedné strany na druhou. Brankáři se činili. Gól vysel na vlásku a byly jsme to my, kdo udeřil. A to během dvou minut hned 2x. Druhá branka stála za potlesk. Soupeře to trochu přibrzdilo a do poločasu jsme diktovali tempo. Soupeř měl pár nákopu na svého urostlého utočníka se kterým si naše obrana poradila.
Do druhého poločasu jsme vstupovali s tím, že ještě není konec , ale začátek nám vyšel. Po 10 min jsme zvyšovali na 3:0 po kličce brankáři a střelou do odkryté branky.. Po dalším zranění, bohužel fatálním (zlomené zápěstí) se nám rozpadl strěd hřiště. Ani jden tým nedokázal svě šance dotáhnout do koncovky. Byl to spíš boj. Když už se zdálo, že si pohodlně dojdeme pro 3b, jsme soupeře nechali v rozmezí 61 a 64 min až zbytečně jít 2x do samostaného úniku, které bez milosti potrestal. Soupěř cítil šanci a na naše kopačky se vkrádala nervozita. Nakonec jsme mohli jít do trháku opět my, ale při samostatném úniku na hraně válna, přišel faul obránce soupeře. K podivu všech přítomných bez karty........ Standartní situace šla mimo a hned poté přišel závěrečný hvizd. Odvážíme vítezství 3:2 z venku. To se počítá :-) Ale příště budeme radši za klidnější závěr :-) Branky: Kalina, Bakr a Hoblík