Zápas s Březiněvsí U11

Zápas s Březiněvsí

před rokem 19.09.2020 18:11

Ve třetím kole náš tým poprvé cestoval na venkovní utkání, konkrétně do Březiněvsi. Již od prvních minut měl zápas z obou stran obrovský zápal a nasazení. V první čtvrtině jsme dobře kombinovali, díky čemuž jsme se dostali až k brance soupeře, nakonec z toho byl ale jen jeden gól. Do druhé čtvrtiny jsme nastoupili s menším důrazem, což mělo za následek zbytečné góly. Problémy nám dělala chvílemi také rozehrávka od brankáře, což soupeř několikrát potrestal. Do třetí čtvrtiny jsme na soupeře doslova naběhli již od první minuty. Výsledkem byly tři krásné branky. Čtvrtá čtvrtina byla velmi vyrovnaná s brankami na obouch stranách. Celkově jsme pak prohráli 20:7. Nutno říct, že Březiněves má vskutku kvalitní tým a nám nezbývá nic jiného, nežli jim pogratulovat k vítězství.