Zápas s Podolím U15

Zápas s Podolím

před 12 měsíci 22.09.2020 20:30
FA Praha- Slavoj Podolí. Neděle 20.9.2020, výkop 13:00.

Na domácím hřišti jsme přivítali druhý tým tabulky. Chtěli jsme navázat na bodové zisky z minulých zápasů, ale od prvních minut bylo zřejmé, že to bude těžké. Soupeř byl v prvním poločase ve všech aspektech hry lepší. Po našem špatném převzetí míče, utekli po straně a přízemním centrem uklízeli do prázdné branky. Neměli jsme kloudnou akci, naše hra vůbec neexistovala. Po prvním poločasu, byl výsledek 0:1 ještě milosrdný.
Do druhého poločasu jsme vstupovali s tím, že nastoupí úplně jiné mužstvo. Když to nejde hrou, musí to jít alespoň bojovností... Výborný výkon předvedl opět náš brankář, až na pár vyjímek při vybíhání.
Soupeř diktoval tempo hry, na balonu byl lepší a zaslouženě šel do dvoubrankového vedení. Dokázali jsme výsledek jen korigovat na konečných 1:2 po samostatném úniku. Víc než výsledek, mě trápí, že soupeř měl převahu i v hledišti :-(
Branka: Richter