Mladší žáci ''B'' - Dukla JM U13

Mladší žáci ''B'' - Dukla JM

před rokem 26.09.2020 20:07
Dneska naše béčko v deštivém počasí přivítalo na domácím hřišti Duklu Jižní Město “B”.

Dukla byla v 1. polovině zápasu mnohem dravější a přesnější než my a s těží jsme drželi balón. Mokrý povrch nám taky moc nepomáhal, ba naopak. Z naší strany byla spousta nepřesnosti. Půle 0:2. Ovšem do druhé poloviny jsme naběhli s mnohem větší chutí hrát fotbal a soupeř nestíhal zachytávat naše akce. Vysoké postavení a neustálý tlak na soupeřovu bránu přineslo rychlé srovnání na 2:2. Bohužel se z toho soupeř rychle oklepal a zvládl opět získat dvougólový náskok. Zvládli jsme přidat další branku a snížit na 3:4 a začal boj do poslední minuty, ve které jsme bohužel inkasovali. Konečný výsledek 3:5. Z utkání, plného nervů, bohužel odchází vítězně o chlup Dukla.

FAP 3:5 Dukla JM