Zápas s Tempem U15

Zápas s Tempem

před měsícem 07.10.2020 20:26
FA Praha - TEMPO Praha, Neděle 4.10.2020, výkop 10:30

Po odloženém kole jsme nastoupili k domácímu utkání proti TEMPU. Prvních 15 minut to vypadalo na zajímavý fotbal z obou stran. Poté se naše hra totálně zhroutila. Soupeř byl ve všech směrech lepší. Díky zákrokům našeho brankáře nebo nedotažené akce soupeře, jsme šli do kabin za stavu 0:0.
Nepomohlo burcování ani zvýšený hlas trenérů. Polovina hráčů byla naprosto bez zájmu.
Druhý poločas začal jak končil první. Převahou soupeře. Opět nám skřípala koncovka. Ani po třech samostatných únicích, nejsme schopný dát branku.
Když už vypadalo, že si připíšeme bod do tabulky, soupeř udeřil v poslední vteřině zápasu.
Krutá prohra 0:1, ale zasloužená. S takovou hrou a přístupem některých hráčů, budeme mít problémy s každým.