Zápas se Stodůlkami U11

Zápas se Stodůlkami

před měsícem 10.10.2020 01:11

V pátek odpoledne jsme na domácím hřišti přivítali soupeře TJ Sokol Stodůlky. Začátek utkání byl z obou stran nervózní a moc fotbalovosti nepřinesl. V druhé polovině 1. čtvrtiny nervozita odpadla a hráči začali plnit přesně to co jsme po nich před utkáním chtěli. První polovina utkání byla velmi vyrovnaná, skóre po dvou čtvrtinách bylo 5:5. Do druhé poloviny utkání jsme vstoupili s ještě větší bojovností a touze po výhře. Všichni hráči se snažili a nechali na hřišti opravdu kvalitní týmový výkon. Na hřišti bylo vidět spoustu krásných akcí, přihrávek, soubojů a kliček, jak od našich hráčů, tak od hráčů soupeře. Odměnou nám bylo vítězství 12:6. Vypíchnout ovšem musím výkon Lukáše Kutila, který vstřelil 6 branek a tím velmi pomohl k výhře.