Zápas s Bílou Horou U15

Zápas s Bílou Horou

před měsícem 17.10.2020 16:31
Sokol Bílá Hora-FA Praha, sobota 10.10.2020. Výkop 9:30.

Po posledním zápase, které nám nevyšlo, jsme jeli na hřiště Bílé Hory s tím, že předvedená hra bude lepší. Jelikož byl výkop poměrně brzy ráno, většina hráčů byla ještě v posteli..
Zápas jsme ale začali aktivně, drželi míč a po kombinacích jsme se dostávali na dostřel. Hned v 6-té minutě, po akci po křídle, zpětnou nahrávkou na malé vápno jsme se ujali vedení, 0:1. O minutu později, po průniku a křižnou střelou jsme rozvlnili síť podruhé, 0:2. Od té doby jsme přestali hrát. Soupeř naštěstí moc šancí neměl. Poločas 0:2 pro FA.
O poločase jsme hráče nabádali, že ještě není konec a ať hrají jak na začátku. Po dobývání soupeřovi branky se ujala až krásná střela od tyče, 0:3. O pár minut později jsme zbytečným čekáním na míč a následným zákrokem ve vápně, nechali soupeře proměnit pokutový kop, 1:3. I nadále jsme zápas kontrolovali a mohli (měli) odskočit na větší skóre. Stalo se až minutu před koncem. Konečný stav 1:4 pro FA.
Bylo se na co dívat a některé akce zasloužili pochvalu...
Branky: Kalina 3x, Pospíšil