Rozpis zápasů - FA PRAHA U15

Spartak Kbely

Spartak Kbely

3.kolo

za 7 dní, Neděle 25.08.2019 17:00

FA Praha

FA Praha
FA Praha

FA Praha

4.kolo

za 13 dní, Sobota 31.08.2019 17:00

SK Ďáblice

SK Ďáblice
Partisan Prague

Partisan Prague

5.kolo

za 20 dní, Sobota 07.09.2019 15:00

FA Praha

FA Praha
FA Praha

FA Praha

1.kolo

za 20 dní, Sobota 07.09.2019 09:00

Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice

Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice
FA Praha

FA Praha

1.kolo

za 20 dní, Sobota 07.09.2019 11:00

Sportovní klub Zbraslav

Sportovní klub Zbraslav
FA Praha

FA Praha

6.kolo

za 27 dní, Sobota 14.09.2019 16:30

TJ Junior Praha

TJ Junior Praha
FA Praha

FA Praha

2.kolo

za 27 dní, Sobota 14.09.2019 09:00

Tělocvičná jednota Sokol Vinoř

Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
FA Praha

FA Praha

2.kolo

za 27 dní, Sobota 14.09.2019 11:00

Sportovní klub Modřany

Sportovní klub Modřany
Tělovýchovná jednota PRAGA

Tělovýchovná jednota PRAGA

3.kolo

za měsíc, Středa 18.09.2019 17:00

FA Praha

FA Praha
SK Ďáblice

SK Ďáblice

3.kolo

za měsíc, Pátek 20.09.2019 17:00

FA Praha

FA Praha
FC Háje Jižní Město

FC Háje Jižní Město

7.kolo

za měsíc, Neděle 22.09.2019 16:30

FA Praha

FA Praha
FA Praha

FA Praha

8.kolo

za měsíc, Sobota 28.09.2019 16:00

SK Újezd Praha 4

SK Újezd Praha 4
FA Praha

FA Praha

4.kolo

za měsíc, Sobota 28.09.2019 09:00

FK Dukla Jižní Město

FK Dukla Jižní Město
FA Praha

FA Praha

4.kolo

za měsíc, Sobota 28.09.2019 11:00

FC Přední Kopanina

FC Přední Kopanina
SK Hostivař

SK Hostivař

9.kolo

za měsíc, Neděle 06.10.2019 16:00

FA Praha

FA Praha
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice

Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice

5.kolo

za měsíc, Neděle 06.10.2019 16:00

FA Praha

FA Praha
Sokol Dolní Počernice

Sokol Dolní Počernice

5.kolo

za měsíc, Neděle 06.10.2019 16:00

FA Praha

FA Praha
FA Praha

FA Praha

6.kolo

za měsíc, Sobota 12.10.2019 09:00

TJ Sokol Stodůlky

TJ Sokol Stodůlky
FA Praha

FA Praha

6.kolo

za měsíc, Sobota 12.10.2019 11:00

Sokol Kolovraty

Sokol Kolovraty
FA Praha

FA Praha

10.kolo

za měsíc, Neděle 13.10.2019 10:30

TJ Kyje Praha 14

TJ Kyje Praha 14
SC Xaverov Horní Počernice

SC Xaverov Horní Počernice

7.kolo

za 2 měsíce, Sobota 19.10.2019 16:00

FA Praha

FA Praha
SK Třeboradice

SK Třeboradice

11.kolo

za 2 měsíce, Neděle 20.10.2019 15:30

FA Praha

FA Praha
FK Loko Vltavín

FK Loko Vltavín

7.kolo

za 2 měsíce, Neděle 20.10.2019 15:30

FA Praha

FA Praha
FA Praha

FA Praha

8.kolo

za 2 měsíce, Pátek 25.10.2019 11:00

Sportovní Akademie Praha

Sportovní Akademie Praha
FA Praha

FA Praha

12.kolo

za 2 měsíce, Sobota 26.10.2019 14:30

JM Chodov - FK

JM Chodov - FK
FA Praha

FA Praha

8.kolo

za 2 měsíce, Sobota 26.10.2019 09:00

FC Tempo Praha

FC Tempo Praha
FK Union Strašnice

FK Union Strašnice

13.kolo

za 3 měsíce, Sobota 02.11.2019 10:45

FA Praha

FA Praha
Tělovýchovná jednota Březiněves

Tělovýchovná jednota Březiněves

9.kolo

za 3 měsíce, Neděle 03.11.2019 11:30

FA Praha

FA Praha
TJ Sokol Stodůlky

TJ Sokol Stodůlky

9.kolo

za 3 měsíce, Neděle 03.11.2019 10:30

FA Praha

FA Praha
FA Praha

FA Praha

14.kolo

za 3 měsíce, Sobota 09.11.2019 14:00

FK Čechie Dubeč

FK Čechie Dubeč
FA Praha

FA Praha

10.kolo

za 3 měsíce, Sobota 09.11.2019 11:00

FK Újezd nad Lesy

FK Újezd nad Lesy
FK Klánovice

FK Klánovice

15.kolo

za 3 měsíce, Sobota 16.11.2019 13:30

FA Praha

FA Praha
Sportovní klub Union Vršovice

Sportovní klub Union Vršovice

11.kolo

za 3 měsíce, Sobota 16.11.2019 11:15

FA Praha

FA Praha